Sveicu 2022.-2023. mācību gadā!

Šogad mēs izmantosim mūsu skolas jauno mājaslapu KBLSkola.org kā galveno saziņas un informācijas līdzekli. Iknedēļas e-pastā tiks nosūtīts atgādinājums ar tiešu saiti uz mājas lapu kur būs atrodamas jaunākās ziņās. Mājas lapā ir atrodama cilne, lai ziņotu par neierašanos, vēlu ierašanos un agru izbraukšanu. Lūdzu,  regulāri pārbaudīt mājaslapu, jo uz lielāko daļu jautājumu var atbildēt, izmantojot tajā sniegto informāciju. Citu jautājumu, komentāru un neskaidrību gadījumā, lūdzu, rakstiet uz kbls@gmail.com, lai sazinātos ar pārzini Rasmu.

Reģistrācijas saite 2022.-2023. mācību gadam atrodama mājaslapā. Lūdzu, parūpējieties par visiem nesamaksātajiem mācību/maksas atlikumiem līdz 10. septembrim. Maksājumus var veikt ar Zelle uz KBLS.kase@gmail.com, mājaslapā vai ar čeku Latvian School of Chicago.

Gatavojoties pirmai skolas dienai:

• Skolas piederumi: katram skolēnam ir jāierodas skolā, gatavs mācīties. Katram skolēnam ir jāiegādājas sava mugursoma/skolas soma, piezīmju grāmatiņa, zīmulis, pildspalva, dzēšgumija, piezīmju grāmatiņas papīrs un mape.

• Katru nedēļu līdzi jāņem ūdens pudele un uzkodas bez zemesriekstiem.

• Ģērbieties atbilstoši laikapstākļiem, jo nodarbības dažkārt notiek ārpus telpām un āra pārtraukums tiek plānots katru nedēļu, izņemot sliktos laikapstākļus.

• Iztrūkuma/vēlas ierašanās, agra aizbraukšana jāpaziņo skolas mājaslapā.

Skolas maksas var samaksāt ar Zelle KBLS.kase@gmail.com, mājaslapā, vai ar čeku Latvian School of Chicago.

• Šī epasta beigās var atrast vēl resursus.

Gaidu visus satikt pirmajā skolas dienā, 10. septembrī!

Jūsu,

Krišjānis Barons

********************************

Welcome to the 2022-2023 School Year!

This year, we are implementing our school’s new website KBLSkola.org as the primary means of communication and information. A reminder will be sent via weekly email providing a direct link to the website for the latest news. KBLSkola.org also includes a tab to report absenses, late arrivals and early dismissals. Please get in the habit of checking the website regulary as most questions can be answered using the information provided there. For other questions, comments and concerns, please write to kbls@gmail.com to get in touch with principal Rasma.

The registration link for the upcoming school year can be found on the website. Please take care of any outstanding tuition/fee balances prior to September 10th. Payments can be made via Zelle to KBLS.kase@gmail.com, on the website or by check to Latvian School of Chicago.

In preparation for the first day of school:

Looking forward to seeing everyone on the first day of school, September 10th!

Yours,

Krišjānis Barons

********************************

Resursi | Resources:

KBLSkola.org

Skolas laiks | School hours: 9am-12pm

Skolas Kalendārs | School Calendar

Skolotājas | Teachers:

Bērnu dārzs | Kindergarten: Lāsma Maher

Mācāmies latviski | Learning in Latvian: Inete Doudorane, Elizabete Dudorane

1. klase | First Grade: Dita Vinkele-Ciaccio

2. klase un 3. klase | Second and Third Grades: Inese Rinda

4. klase | Fourth Grade: Zane Fenzel

5. klase | Fifth Grade: Benita Lačkāja

6. klase | Sixth Grade: Antra Swenton

7. klase | Seventh Grade: Silvija Kļaviņa-Barshney

8. klase | 8th Grade: māc. Gundega Puidza

Vidusskola | High School: Rasma Kraulis

Share this:

Like this:

Like Loading...
%d