29. oktobra skolas diena | October 29th School Day

Sveika skolas saime!

Šī sestdiena, 29. oktobris, ir kārtējā skolas diena. KBLS nesvinam Halovīnu. Ar to, kostīmi, maskas, seju krāsošana, utt ir aizliegta.

 

Ligzda izsaka milzīgu paldies visām KBLS gimenēm kuras nāca talkā pagājušo sestdienu! Visi lapni gaidIti arI šo sestien turpināt darbus.

 

Turpiniet mācīties dziesmu!

 

KBLS koris (VISI skolēni!) sestdien, 19. novembrī piedalīsies ČLOA rīkotajos Valstssvētkos ar dziesmu “Maza mana tēvu zeme”. Dziesma ir jauka, skanīga, skaista un noteikti būs viena no sarīkojuma visgardākajām konfektēm!

 

Lūdzam palīdzēt jūsu bērniem/jauniešiem mācīties dziesmu, jo to dziedāsim no galvas. Jo vairāk mājās klausīsities, jo labāk iemācīsities, tātad spēlējiet cik tik bieži varat!

YouTube saite: Maza mana tēvu zeme

 

Jūsu,

Krišjānis Barons

 

Uz drīzu redzēšanos!

Jūsu,

Krišjānis Barons

Hello school family!

This Saturday, October 29th, is a regular school day. KBLS does not celebrate Halloween. No costumes, masks, face paint, etc. will be allowed.

Ligzda appreciates all the KBLS families who came to help with construction and clean-up of the cafeteria last weekend. A lot of progress was made thanks to your hard work! If you did not get the chance, or feel inclined to donate some more time and muscle, please feel free to drop in this Saturday during school hours.

Let’s keep practicing our song:

The KBLS choir (ALL students) will be performing at the 18th november performance on saturday nov 19th with the attached song. The song is nice and upbeat and will be one of the performances tastiest treats.  Please help your kids learn the song, as we will be singing by heart. The more the kids listen to the song, the more of a chance they will learn it.  

YouTube link: Maza mana tēvu zeme

 

See you soon!

Yours,

Krišjānis Barons

Share this:

Like this:

Like Loading...
%d