10. decembra skolas diena | December 10th School Day

Svētku sveicieni!

Šo sestdien svinam Ziemassvētkus KBLS!

Skolas diena sākās 9os, kā parasti. Lūdzu atnesiet savus pašceptos gardumus uz virtuvi līdz 9:15. Ap 9:30, skolas bērni uzstādīs savus galdus un gatavosies rūķīšu beķerijai. Lūdzu atvediet gardumus jau skaisti saliktus uz paplātēm/šķīvjiem.Neaizmirstiet uz tiem apakšpusē uzrakstīt ģimenes uzvārdu.

Ja neesiet vel pieteikušies, lūdzu to steidzīgi padarīt Sign Up Genius. Bērni pavadīs sadziedāšanu un pārdos saldumus. Lai neaizmirst uzvilkt rūķīšu cepures un svinīgi saģērbties! Lūdzu atbalstiet beķeriju un tirdziņu no 10iem līdz 12iem! Visi laipni lūgti…ieaiciniet arī vecvecākus, radus un draugus! Ir dzirdēts, ka vecītis varētu ierasties!

Tirdziņā būs rotas lietas, ķeramika, māklsas darbi, grāmatas, rokdarbi, pīrāgi, medus liķieris un vēl!!

Novēlu visām KBLS ģimenēm skaistus, gaišus, mīlestības pilnus svētkus! Skola atsākās 7. janvārī.

Uz drīzu redzēšanos!

Jūsu,

Krišjānis Barons 

Holiday Greetings!

This Saturday we will be celebrating the winter holidays with our Elves’ bakery and Christmas market. The school day starts at 9am, as usual. Please bring your homemade baked goods to the kitchen by 9:15. At 9:30ish, students will come set up their tables for the bake sale.

If you have not yet signed up, please do asap via Sign Up Genius. All families are expected to bring in one baked good to make our bakery a success! Please bring your item plated and ready to display. Make sure your serving dish is clearly marked with your last name on the underside.

 Please support this fundraiser by shopping for holiday treats both at the students’ bakery and the Christmas market where many vendors will be selling their goods. All are invited so make sure to invite the grandparents, relatives and friends! Kids- don’t forget to wear your elves’ hats and dress festively! Santa just might make an appearance!

Christmas market will include Latvian jewelry, ceramics, art work, books, games, crafts, pīrāgi, and more!!!

Wishing all our KBLS families and their loved ones a very Merry Christmas full of love! School resumes January 7th

See you soon!

Yours,

Krišjānis Barons

Share this:

Like this:

Like Loading...
%d