11. februāra skolas diena | February 11th School Day

Mīļā KBLS Saime!!

Šonedēļ, 11. februārī būs kārtējā skolas diena.  Skola sākās 9os un beidzas 1:45pp. Lūdzu esiet laicīgi.
 
Šīs nedēļas pusdienas dežuranti ir tikali divi: Inta Upīte un Rita Grendze, paldies, ka piedāvāsiet sāļās maizītes!
 
Atgādinājums bērniem nopirkt pusdienas kartiņas. Viena kartiņa= $20. Kartiņas var nopirkt sklotāju istabā pa skolas dienu pie kasiera Ilmāra vai skolas dežuranta Mārtiņa. Kartiņas var arī iegādāties virtuvē pa pusdienas laiku. Bērniem jāved ūdens pudeles līdzi no mājām.
 
Ja kāds vēl vēlas pieteikties uz saldās maizītes dežurēm šonedēļ, lūdzu to steidzīgi padarīt Sign Up Genius.
 
Ēdamzāle ir atvērta pa skolas dienu. Večāki vienmēr acināti pakavēties un iedzert kafjas krūzīti.
 
Mākslas nogale Čikāgā būs 25. un 26. martā. Starp notikumiem, būs bērnu mākslas izstāde 25.martā . Esam skolniekiem ziņojuši, lai viņi atved mākslas darbu uz skolu, ko vini gribētu uzstādīt līdz februāra beigām. Pieņemam visādus darbus. 

Jūsu,

Krišjānis Barons 

Dear School Family,

This Saturday, February 11th, is a regular school day.
Please remember that school starts at 9am and ends at 1:45pm. We are experiencing many tardy arrivals.

A reminder to purchase lunch punch cards in the teacher room for $20 a card (they may be purchased for each child or by family). Cards may be purchased during the school day in the teacher work room from treasurer Ilmārs, school helper Mārtiņš or in the lunch room during the lunch hour. A reminder that children should bring water bottles from home.
If anyone is available to sign up to bring sweets this Saturday, please do so via Sign up Genius.


Otherwise, thank you to this week’s lunch volunteers, Inta Upīte and Rita Grendze for providing open faced sandwiches!

The cafeteria is open during the school day for parents to socialize, and enjoy a cup of coffee!

Chicago will be having an art weekend the 25th and 26th of March. During this time, we will also be having an exhibition of the school kids works. We have let them know to turn in projects by the end of February. All types of art are welcome.

Yours,

Krišjānis Barons

Share this:

Like this:

Like Loading...
%d