7. oktobra skolas diena | October 7th School Day

Sveicināti skolas ģimene,

Šo sestdien ir skolas diena! Tā kā šī nogale ir gara nogale ar pirmdienas brīvdienu, saprotam, ka daudzas ģimenes būs aizbraukušas kaut kur. Ja jūsu skolnieks/ce nebūs skolā, vai bus vēlu, vai brauks ātrāk prom, lūdzam paziņot skolas mājas lapā /izrakstīt pie skolas biroja.

Pusdienas: Šo sestdien būs maizītes, dārzeņi, augļi, čipši, saldumi un dzeramais par $5.

Uz tautas dejām skolniekiem ieteikts vest ūdens pudeli un vilkt kurpes piemērotas dejošanai.

Indra Zimelis arī tirgos savus keramikas ķirbjus skolas laikā.

MOSI (Museum of Science and Industry) Latvijas eglei vajag atjaunot puzurus un lūdzām palīdzību tos sagatavot! Vecāki, lūdzu ierakstiet kalendārā Puzuru gatavošanu 14. un 28. oktobrī. Nodarbību vadīs Inga Lucāne un visi materiāli būs gādāti! 

Redzamies sestdien!

Jūsu,

Krišjānis Barons

>>>>>>>>>>>>>>>

Dear school family,

This week is a normal school day. We understand that many families may be traveling for the long weekend. If your student will not be attending school or leaving early, please let the school know on the website / check them out at the school office.

Lunch: This week sandwiches, veggies, fruit, chips and dessert will be offered for $5.

Students should bring a water bottle to folk dancing class as to wear appropriate shoes.

This Saturday, Indra Zimelis will be selling her ceramic pumpkins during school.

The Latvian Christmas Tree at MOSI needs new puzuri. Please come learn and help make them for the tree this year. Parents mark your calendars for October 14th and 28th. Inga Lucans will be teaching us how to make puzuri and all of the supplies will be provided.

See you Saturday!

Yours,

Krišjānis Barons

Share this:

Like this:

Like Loading...
%d